Tam kapsamlı güvenlik sistemleri ile kale gibi güvenli konaklama

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatil yapmak isteyenlerin sayısı giderek artıyor. Tatilcilerin otel seçimlerinde ise güvenlik kriteri oldukça önemli bir konu olarak ön plana çıkıyor. Misafirlere kişiselleştirilmiş bir kullanım imkanı sunan kartlı kilit sistemleri, kötü niyetli kişilere geçit vermeyen dijital şifreli çelik kasaları ve 7/24 kayıt yapan kamera sistemleriyle otellerde tam kapsamlı güvenlik sağlamak için çalışan Kale Endüstri Holding, konaklama deneyimini çok daha konforlu bir hale getiriyor.

Turizm ve iş seyahatleri sebebiyle yıl içinde birçok kişi otellerde konaklıyor. Yaz aylarının gelmesiyle misafir sayısında büyük bir artış görülen otellerde konforlu bir konaklama deneyimi yaşanması ve olası maddi kayıpların önüne geçilmesi içinse devreye son teknolojiyle geliştirilen güvenlik sistemleri giriyor. Güvenlik alanında kalitenin öncüsü Kale Endüstri Holding, yaşam alanlarında olduğu gibi otellerde de tam kapsamlı güvelik hizmeti sağlıyor.

Otellerde tam kontrol, üst düzey konfor

Kale Kilit’in “tam kontrol, üst düzey konfor” vizyonuyla geliştirdiği otel tipi kilitler, güvenlikte maksimum performans sağlarken işlevselliğiyle de ön plana çıkıyor. Bu kategori içinde yer alan Rozetli Seri Kartlı Kilitler, bünyesinde barındırdığı farklı renk seçenekleriyle otel mimarisinde tercih edilen kapılarla mükemmel bir uyum yakalıyor. İnovatif özellikleriyle dikkat çeken i Serisi Ekranlı Model, misafirleri isimlerinin ve otel logosunun yer aldığı “Hoş Geldiniz” mesajıyla karşılıyor, geçersiz kart okutulması durumunda ise yetkilileri bilgilendiriyor. i Serisi’nin ikinci modeli olan Göstergeli Model de kullanıcılara geçersiz kart uyarısı verirken; misafirlerin tek tuşla ‘Rahatsız Etmeyin’ ve ‘Odayı Temizleyin’ seçeneklerini etkinleştirmesine olanak sağlıyor. Gelişmiş teknolojisiyle farklılaşan bu model, kumanda ünitesi sayesinde istenildiği takdirde uzaktan da kontrol edilebiliyor.

Otellerde sıklıkla tercih edilen Paslanmaz Seri Kartlı Kilitler, dış mekanlarda olumsuz hava koşullarından etkilenmeden 60°C ve -15°C arasında güvenle kullanılırken, pratiklik sağlayan Mifare kart teknolojisiyle de dikkat çekiyor. Kale Mandallı Seri Kartlı Kilitler, montaj kolaylığıyla topuzlu kilit bulunan kapılarda ekstra tadilata gerek olmadan daha güvenli hale getirilmesine olanak tanıyor.  Türkiye’nin en seçkin otellerinde tercih edilen Modern Seri Kartlı Kilitler ise ışıklı ve sesli uyarı sistemiyle fark yaratıyor.

Teknolojiyle güçlenen güvenlik

İnsan sirkülasyonun yoğun olduğu otellerde istenmeyen durumlarla karşılaşılmaması için etkin çözümler sunan Kale Kamera Sistemleri, salonlara ve girişlere yerleştirildiğinde tam koruma sağlıyor. Hem otel mülkünün hem de konukların eşyalarının güvende kalmasına yardımcı olan Kale Kamera Sistemleri, 7/24 kayıt altına aldığı görüntülerin yüksek çözünürlüklü olarak izlenmesine olanak tanıyor. Anlık takibe veya arşiv kayıtlarına uzaktan erişim imkanı veren sistem, video ile alarm doğrulama ve video ile uzaktan devriye hizmetleriyle entegre çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.