Köy sessizliğinde, ev sıcaklığında

Assos Sunaba Kasrı Otel

Doğası, insanları ve lezzetleriyle Assos’un en huzurlu bölgelerinden Ayvacık Büyükhusun Köyü’nde, bir otelden beklenenin çok daha ötesini vadeden     Sunaba Kasrı Otel, sakin ve huzurlu bir mola için herkesi daha önce hiç yaşamadığı bir deneyime davet ediyor.

Eşsiz doğası, denizi ve tarihi mirasları ile tanınan Kuzey Ege’nin oksijenin en bol olduğu Assos’ta misafirlerini ağırlayan Sunaba Kasrı Otel, yaz sezonuna merhaba diyor.

Bölgeye has geleneksel mimariye sahip Sunaba Kasrı Otel; doğası, insanları ve lezzetleriyle Assos’un en huzurlu bölgelerinden Ayvacık Büyükhusun Köyü’nde; manzaralı ferah odaları, havuzu, yıllar içinde özenle toplanan antika eşyaları, eşsiz manzarası ve Kozlu sahilindeki özel plajı ile köy sessizliğinde ev sıcaklığı arayan misafirlerini bekliyor.

Kuzey Ege’deki eviniz

Çiçeklerle bezenmiş bahçesi ve terası ile misafirlerine huzurlu, sakin ve doğayla iç içe bir ortam sunan Sunaba Kasrı Otel, bir otelden beklenenin çok daha ötesini misafirlerine vadediyor. Her türlü ihtiyaca cevap veren odalarıyla size ‘ev huzuru’ sunuyor. Bu huzuru; bölgenin yerel üreticilerinden tedarik edilen malzemelerle hazırlanan lezzetli yemekler, eşsiz Ege Denizi ve Midilli manzaralı, çiçeklerle bezenmiş bahçede havuz başı keyfi ile pekiştiriyor.

Gerçek anlamda ‘sessiz, huzurlu ve güvenli bir tatil’ isteyenler için ideal!

“Güvenli Turizm Sertifikası’ na sahip Sunaba Kasrı Otel, içinde bulunduğumuz bu süreçte güvenli ve huzurlu bir tatil için mükemmel bir alternatif.

Güler yüzlü personeli, leziz yemekleri ve eşsiz güzellikleriyle her mevsim yaşayabileceğiniz Sunaba Kasrı Otel; stresten, yoğunluktan, yorgunluktan kaçıp kendini yenilemek isteyen herkesi “köy sessizliğinde ev sıcaklığında” bir deneyime davet ediyor.

Sunaba Kasrı Otel; İstanbul’a 420 km, Çanakkale’ye 80 km, Ayvacık ilçesine 13 km, Assos Antik Kente 8.5 km, Kadırga koyuna 7.5 km ve anlaşmalı olduğumuz Kozlu sahildeki Şamata plaja 10 dakika uzaklıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.