Charisma Deluxe Otel, Aydın Sevgi evlerinde kalan kimsesiz çocukları ağırladı

Charisma Deluxe Otel, yeni yıldan önce Aydın Bölgesi’nde kalan kimsesiz çocuklara ev sahipliği yaptı. Aydın Sevgi Evleri’ndeki yaklaşık 130 öğrenciyi ağırlayan Çevik Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Çevik etkinlikte birçok kişinin mutluluğuna şahit olmanın sevindirici olduğunu vurguladı.

Daha önce de yazları kimsesiz çocuklara tatil imkânı sunan Charisma Deluxe Otel, bu sene düzenlediği yılbaşı etkinliğinde kimsesiz çocukları otelde ağırladı ve onlara birçok etkinlikle eğlenme fırsatı sundu. Etkinliğe ayrıca Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel de katıldı.

Çevik Group Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Çevik etkinliğin son derece güzel geçtiğini ve çocukların da çok mutlu olduğunu aktardı.

YENİ YILA MUTLULUKLA GİRDİLER

Etkinliği değerlendirmeye devam eden Çevik, “Etkinlikte yüzme ve pasta yapımı gibi çocuklarımıza yönelik çeşitli öğretici eğitimler düzenledik. Yılbaşı için çocuklara hediyeler verdik ve otelimize ait çiftlikte çocuklarımıza at gezileri yaptırdık. Sabah ise Noel Baba konseptiyle çocuklarımız hediyeleriyle uyandılar.” dedi.

Etkinliğin tamamen gönüllü olduğunu vurgulayan Çevik şunları aktardı: “Etkinliğimizi geleneksel bir hale getirmeyi düşünüyoruz. Sadece yeni yılda değil yaz tatillerinde de geçmiş yıllarda yapmış olduğumuz gibi çocuklarımızı ağırlayacağız. Bu çalışmamızın herkese örnek olmasını istiyoruz. Başka illerde başka şehirlerdeki otellere de örnek olmasını temenni ediyoruz. Çocuklarımızın ufkunu genişletmek ve bu büyük tesisleri tanıma imkânı sağlamak istiyoruz. Hem bizler hem de çalışanlarımız bu işe gönüllü olarak katıldı. Etkinlikte sadece çocuklarımız değil herkes çok mutlu oldu. Çocuklarla kaynaştılar. Bu mutluluğu her yıl çocuklarımıza yaşatacağımız gibi çalışanlarımızla beraber biz de yaşayacağız.”

Halil İbrahim Çevik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.