ÇOCUKLARINIZIN HAYAL DÜNYASI CARESSE BODRUM İLE GERÇEĞE 

DÖNÜŞÜYOR

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciriMarriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteliCaresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, sunduğu birçok lüks ve premium hizmetlerin yanı sıra konuklarını çocuklarıyla bilgi ve eğlencenin anlamını yeniden keşfedecekleri ayrıcalıklarla buluşturuyor.

Farklı yaş gruplarındaki çocuklara hitap eden keyifli ve öğretici aktivite ve deneyimler, Le Petit 100  ve Sylvan Stem sayesinde Caresse Bodrum minikleriyle buluşuyor. Önde gelen Fransız çocuk giyim markası Jacadi Türkiye’de Caresse Bodrum ailesine yeni katılan markalar arasında bulunuyor.

Atölye ve çocuk kulüpleri alanında hizmet veren; ailelerin çocukları için ilk tercihlerinden biri olan Le Petit 100, 6 ay -8 yaş grubu için duyusal gelişim, keşif, sanat atölyeleri, spor, dinamik oyunları ile Caresse Bodrum’da yerini aldı. Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanında açık hava kamp deneyimi sunan Sylvan Stem de bu sezon 6-12 yaş arasındaki misafirlerine özel bir keşif sunuyor. 

Le Petit 100 ile çocuklarınız eğitici ve eğlenceli bir dünyaya adım atsın…

Sibel Şakir ve Nazlı Yavuz tarafından, anne babaların çocuklarıyla beraber kaliteli ve eğlenceli bir dünya yaratması hayaliyle kurulan Le Petit 100, Caresse Bodrum’da açıldı. Bünyesinde alışagelmişin dışında bir çok farklı aktivite barındıran marka; oyun alanı, mağaza, kafe ve bahçe gibi  üniteleri ile hem çocukların hem de yetişkinlerin kalbini fethetmeyi hedefliyor. “Kids concept” store şeklinde hizmet veren Le Petite 100, misafirlerine bir çocuğun hayal dünyasını süsleyecek her türlü oyuncak, kıyafet ve dekoratif aksesuarların yanı sıra  atölyeler ve etkinlikler ile yeni keşifler sunuyor. 

6 ay-8 yaş grubu misafirlerini bekleyen Le Petite 100, küçük misafirlerin aileleri ile katılabilecekleri aktivite opsiyonlarını da aynı zamanda bünyesinde bulunduruyor. Caresse Bodrum’da ailelerden büyük ilgi gören Le Petit 100, minik dostlarının sanatsal yönlerini güçlendirirken keşif oyunları ve dinamik oyunları ile yaratıcılıklarını besliyor. Öte yandan gerçekleştirilen spor aktiviteleri ile çocuklar için sosyalleşmenin ve kaliteli zaman geçirmenin ötesinde zihinsel ve bedensel gelişim imkanı oluşturuyor.

Sylvan Stem ile çocuklara çok özel bilim ve matematik kampları…

Caresse Bodrum, 5 Haziran 2021 itibariyle başlayacak Sylvan Stem programı ile de başka bir sürprize hazırlanıyor. 6-12 yaş grubundaki çocuklar için 10 kişilik kamplar halinde, kişiye özel bir yaklaşımla gerçekleştirilecek program, geçirilen zamanda maksimum verimlilik elde etmeyi hedefliyor. Sylvan Stem Camp; Safari, Şehir ve Yıldız kampı olmak üzere üç farklı kamp opsiyonu sunuyor. Her gün sabah 10:30 ile akşamüstü 16:00 saatleri arasında aktif olan program, lego ve robot yapımını öğreterek çocukların yaratıcılıklarının sınırlarını zorlarken onların görsel hafızasını ve matematiksel zekasını geliştirmeyi hedefliyor. Çocuklar Sylvan Stem programıyla kendi; araba, köprü ve robotlarını yaratıyor. Bu program ayrıcalığı ile çocuklar; bilim, teknoloji, mühendislik ve matematiğin gizemli ve muhteşem dünyasına ilk adımlarını atıyor. Geleceğin mühendis, mimar ve teknoloji uzmanlarını yetiştirmeyi amaç edinen bu program sunduğu eğlenceli programlar ile ilkokul ve ortaokul çağındaki çocukların geçirdikleri zamanı anlamlı kılıyor .

Fransa’nın önde gelen   çocuk giyim markası Jacadi Türkiye’de Caresse Bodrum’da yeni açtığı mağazasında; 0-12 yaş bebek ve çocuklar için tasarladığı yeni sezon yaz koleksiyonunu sunuyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.