WYNDHAM GRAND KALAMIŞ HOTEL ‘YILIN TURİZM MARKASI’ VE ‘YILIN İŞ OTELİ’ SEÇİLDİ

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, İstanbul Şehir Ödülleri gecesinde ‘Yılın Turizm Markası’ ödülü ile ‘Yılın İş Oteli’ ödülüne layık görüldü. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Wyndham Grand Kalamış Hotel’in Genel Müdürü Mustafa Alparslan, “2019 yılının ödül açılışını yaptığımız ve başarılarımıza başarı eklediğimiz bu gecede iki ödül birden almanın sevincini yaşıyoruz, tüm ekibimle bir kez daha gurur duydum” dedi.

Anadolu Yakasının en prestijli otelllerinden Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel başarılarına bir gecede iki yeni ödül birden ekledi. Altın şehrin altın ödüllerinin dağıtıldığı İstanbul Şehir Ödülleri çerçevesinde gerçekleşen gecede ‘Yılın Turizm Markası’ ödülü ile ‘Yılın İş Oteli’ ödülü Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in oldu.

Napolyon’un da dediği gibi ‘Dünya tek bir ülke olsaydı başkenti İstanbul olurdu’ ifadesinin hakkının verildiği özel gecede, İstanbul’un en önemli değerlerine ödülleri dağıtıldı. Ödül alanlar arasında birçok ünlü isim, program, kurum ve kuruluş yer aldı. Televizyon dünyasının sevilen ismi Mesut Yar’dan ödülünü alan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in Genel Müdürü Mustafa Alparslan yaptığı açıklamada “İstanbul dünyanın incisi, hepimizin doyduğu ve borçlu olduğu şehir. Şehrimize bir turizm markası olarak büyük katkılarda bulunduğumuza inanıyoruz. Dolayısıyla 2019 yılının ilk ödüllerine, İstanbul Şehir Ödülleri gibi anlamlı bir organizasyon kapsamında layık görülmekten büyük onur duyuyoruz” diye konuştu.

BİR GECEDE İKİ ÖDÜL

2018 yılında her alanda büyük başarılara imza attıklarını da belirten Alparslan, “2019 yılında da 2018 yılında olduğu gibi çok daha iyi yerlere geleceğiz. Biz bunun için var gücümüzle çalışacağız ve en değerli turizm markası olarak yolumuza devam edeceğiz. Bu gece burada çalışmalarımızın taçlandırıldığı iki ödülü birden aldık. Tüm ödülleri, emekçi dostlarım olan değerli ekibim, Wyndham Grand Kalamış Hotel çalışanları adına kabul ediyorum” açıklamasında bulundu.

İSTANBUL TANITIM ELÇİSİ: MESUT YAR

Televizyon dünyasının sevilen ismi, sunucu ve yazar Mesut Yar ‘Yılın Televizyoncusu’ ödülüne layık görüldü. Ödülünü Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan tarafından alan Mesut Yar, ödül törenindeki konuşmasında “52 yıldır İstanbulluyum. Hayatımın 12 yılını ise Ön Asya arkeolojisine verdim. Bu ülkenin tarihini yakından inceledim, doktoram ile uluslararası makalelerim ve belgesellerim oldu. Dolayısıyla bugüne kadar en çok istediğim ödül ‘tanıtım elçiliği’ idi. Ve ben bu ödülü yaptığım belgeseller için almış kabul ediyorum çünkü İstanbul’un belgesellerimde müstesna bir yeri var. Ödülü, vahşetten ziyade toplumsal ve fikir olarak uzlaşmak adına hepimizi bir araya getiren sevgili Özgecan için alıyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.