TÜRSAB’dan üyelerine indirimli müze bileti

TÜRSAB, üyelerine müze bileti sağlamaya başladı. Üyelerine avantaj sunan TÜRSAB, konuyla ilgili bir basın açıklaması yayınladı. Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

“Bugün itibari ile Birliğimize yapılacak Müze ve Örenyeri Bilet talepleri DÖSİMM-TÜRSAB işbirliği ile üyelerimize temin edilecektir.

Bilet talebi ve buna ilişkin ödemelerin, biletlerin kullanım tarihinden en az 10 gün önce aşağıda verilen Birlik hesabına yapılması kaydı ile Acentalarımız, ikinci bir bildirime kadar ihale şartnamesine göre asli hakkı olan %25 indirimle bileti TÜRSAB’dan alabileceklerdir.

Bilet talebinde bulunan acentalarımızın ekteki formu doldurarak, ödeme dekontu ile buket.akdemir@tursab.org.tr ya da sevgi.yuksel@tursab.org.tr e-posta adreslerine elektronik posta veya Birlik Genel Merkezine posta yoluyla iletmesi gerekmektedir.

Bilindiği üzere TÜRSAB – DÖSİMM şartnamesi uyarınca Birliğimize tanınan indirimli bilet için son gün 30.04.2018 olup adet sınırlaması bulunmamaktadır. Biletlerin kullanım süresi ise 1 yıldır. %25 indirim oranı işbu duyuru tarihinden sonra Birliğimiz üzerinden yapılan talepler için geçerli olup, daha önceki tarihlerde başka kurum/kuruluş/şirket vb üzerinden yapılan talepleri kapsamamaktadır.

Bu sebeple, başvurularınızın en geç 30.04.2018 Cuma günü mesai bitimine kadar

Birliğimize iletilmesi gerekmektedir.

Tüm Acentalarımıza Saygıyla Duyurulur. “

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.