Turizm sektöründe hareketli günler yaşanıyor

Kurban Bayramı tatilinin resmi olarak dokuz güne uzatılmasıyla birlikte milyonlarca tatilci 17 Ağustos Cuma günü mesai bitimini beklemeye başladı. 26 Ağustos Pazar gününe kadar devam edecek tatil, turizm sektöründe de hareketli günler yaşanmasına sebep oldu.

Uçak bileti, konaklama, transfer ve şehir turu gibi bir gezide ihtiyaç duyulan tüm kalemleri tek bir sepette toplayarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Tripoki’nin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ilgaz Bağlıkaya, bayram tatili öncesinde bir değerlendirmede bulundu. Bayramın sıcak yaz günlerine denk gelmesi nedeniyle tatilcilerin önceliklerinin Antalya ve Ege sahil şeridi olduğunu söyleyen Bağlıkaya, “Yurt içinde başta Side, Belek, Kemer, Alanya olmak üzere Antalya’nın tüm bölgeleri ile birlikte Çeşme, Fethiye, Bodrum ve Dalaman’a yoğun talep alıyoruz. Tesisler neredeyse tam kapasiteye ulaştı. Bu nedenle tatile çıkacakların acele etmesinde fayda var” dedi.

Yurt dışı turları için de yoğun taleple karşılaştıklarını belirten Ilgaz Bağlıklaya, Türk turistlerin özellikle Odessa, Belgrad ve Mikonos’u tercih ettiğini sözlerine ekledi.

En avantajlı uçak bileti Tripoki’de!

Bayram tatiline çıkacaklar için çok özel bir kampanya hazırladıklarını ifade eden Bağlıkaya, sözlerini şöyle tamamladı, “Tatil bütçelerine katkı sunmak için Tripoki olarak bir kampanya başlattık. Kullanıcılarımız, 31 Ağustos tarihine kadar Türkiye’nin en büyük hava yolu şirketine ait biletleri, en avantajlı fiyatlar ile Tripoki üzerinden satın alabilirler.”

Tripoki’nin tüm ürünlerinde olduğu gibi kampanyalı uçak biletlerinde de, tüm kredi kartı sahiplerine dokuza kadar olmak üzere diledikleri sayıda taksit imkanı sağlanıyor. Uçak bileti kampanyasının yanı sıra Tripoki’nin seyahat hazırlıklarını keyifli hale getiren uygulamaları ve binlerce destinasyon hakkında detaylı bilgiye www.tripoki.com/tr’denulaşılabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.