Turizm sektörü ANFAŞ’ta buluştu

Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİD) desteğiyle düzenlenen ANFAŞ HotelEquipment 2018 fuarı, 19 Ocak’ta sonlandı. Fuarda yerel ve küresel ölçekte sektör temsilcileri bir araya geldi.

Turizm sektörünün uluslararası buluşma merkezi hâline gelen ANFAŞ HotelEquipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı, TUSİD desteğiyle 16-19 Ocak 2019 tarihlerinde Antalya Expo Center’da gerçekleşti. HotelEquipment 2018 fuarında yerel ve küresel ölçekteki sektör temsilcileri bir araya geldi.
HotelEquipment fuarı, 2017 yılında 21 ülkeden 721’i yabancı olmak toplamda 24 bin 543 ziyaretçiyi ağırlamıştı. Toplam 40 bin metrekarelik alanda, yaklaşık 167 yerli ve yabancı katılımcı firmaya ev sahipliği yapmıştı. Bu yıl FoodProduct ve HotelEquipment fuarlarında köklü bir değişime giden ANFAŞ, uluslararası arenada lider olma hedefiyle turizm sektörünün en önemli iki fuarını 40 bin metrekaresi kapalı, 20 bin metrekaresi açık olmak üzere toplamda 60 bin metrekarelik yenilenen fuar alanının çatısı altında birleştirdi. 1994 yılında kurulan ve hayata geçirdiği uluslararası fuarlarla ülke ekonomisinin büyümesinde kaldıraç olan ANFAŞ, dünya fuarcılığında marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gürkaynak, fuarla ilgili düşüncelerini şu sözlerle aktardı: “Hostech by TUSİD dışında desteklediğimiz tek fuar organizasyonudur. TUSİD olarak bu fuara katılmadaki en önemli amacımız, fuarda katılımcı olarak yer alan üyelerimize destek olmaktır. ANFAŞ’a desteğimiz ve iş birliğimiz yıllardır devam ediyor. Fuarın destekçisi olarak, her yıl gala yemeğinin derneğimiz tarafından verilmesini geleneksel hâle getirdik. Bu yemek organizasyonu, hem üyelerimizle hem de üyemiz olmayan aynı sektördeki iş insanları ile buluşma fırsatı veriyor. HotelEquipment 2018 fuarının sektörde yaratmış olduğu olumlu etkiler üyelerimizi yüksek başarıya erişmek için motive ederken, bir sonraki yıl için belirlediğimiz hedeflerin büyümesine katkıda bulunuyor.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.