Tüm tatil ihtiyaçları Hepsiburada’da

İster plaj, isterse doğa tatili için olsun bu yaz alışveriş yapmak Hepsiburada’yla çok hızlı ve kolay. Outdoor ürünlerinden sahillerin nabzını tutan plaj modasına, çocukların bahçe ya da kumsalda eğlenceli vakit geçireceği oyuncaklardan akülü araba ve scooter’lara kadar tatil için ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünler Hepsiburada’da.

 

Hepsiburada sunduğu 14 milyon ürün çeşidi ve 19 – 21 Haziran tarihleri arasında sunduğu özel yaz kampanyasıyla, müşterilerinin tatil sevincine ortak oluyor. Yazın gelmesiyle beraber kampta, plajda ya da bahçede hoş vakit geçirmek isteyenlere sunduğu geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla Hepsiburada, müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

 

Kampçıların gözdesi 3 kişilik aile çadırları

 

Yaz tatilini doğayla iç içe geçirecek olan kamp severlerin yanlarına alacakları malzemelerin eksiksiz olması önem taşıyor. Hepsiburada, trend verilerine göre kamp severlerin en çok tercih ettiği ürünler şişme yatak, kamp mutfağı, kamp oturma ve dinlenme ürünleri, çadırlar ve outdoor aksesuarlar olarak sıralanıyor. En çok rağbet gören ilk üç ürün ise outdoor çanta, şişme yatak ve kamp mutfakları şeklinde. 3 kişilik çadırlara talebin, diğer çadır boyutlarına göre %50 daha fazla olması, kamp tatilinin bir aile aktivitesi olarak yaygınlaştığını gösteriyor. Hepsiburada’dan temin edilebilecek termos, kamp ocağı, buzluk, soğutucu, yemek pişirme setleri gibi kamp mutfağı ürünleri, yiyeceklerini kendileri hazırlamayı tercih eden kampçıların yardımına koşuyor. Kamp ürünlerine en çok erkekler rağbet ederken, 25-35 yaş arasının en çok kamp yapan yaş grubu olarak öne çıkıyor. Hepsiburada müşterileri, aralarında doğada her anı ölümsüzleştiren aksiyon kameralarının da içinde bulunduğu Outdoor kategorisinden %20 indirimle faydalanabiliyor.

 

Mayoya ilgi %100 arttı

 

Tatilini sahil beldelerinde geçirecek olanlar mayo, bikini, şapka, hazır, çanta, plaj çantası, sandalet, deniz şortu ve tüm plaj ihtiyaçlarını Hepsiburada’dan da kolayca karşılayabiliyor. Hepsiburada’nın yaptığı açıklamaya göre kadınlarda 2018 yılının plaj trendi, geçen seneye göre ilginin %100 artış gösterdiği mayolar olarak gösteriliyor. Plaj alışverişinde kadınlar erkeklere göre 2 kat daha fazla alışveriş yapıyor. En çok plaj alışverişi yapan iller olan İstanbul, İzmir ve Ankara’yı sahil şeridindeki Antalya, Muğla ve Balıkesir takip ediyor. En çok plaj alışverişi yapan 36-45 yaş grubunun favorisi ise mayolar olarak göze çarpıyor. Tatil alışverişi için hazırlık yapan Hepsiburada müşterilerini %50’ye varan indirimler bekliyor.

 

Çocuklar kumsal ve bahçelerde doyasıya eğleniyor

 

Çocuklarının yazın keyfini doyasıya çıkarmasını isteyen aileler Hepsiburada’nın geniş oyuncak ve eğlence ürünlerini tercih ediyor. Plaj oyuncaklarından, outdoor spor ve deniz oyuncaklarına, akülü arabalardan, kaydırak ve oyun çadırlarına kadar keyifli ürünlerle çocuklar yaz hiç bitmesin istiyor. Hepsiburada’nın verilerine göre yaz tatili döneminde çocuklar en çok kova seti, şişme havuz, scooter, bisiklet ve şişme deniz ürünleriyle eğlenceli vakit geçiriyor. İçlerinde sıcak havanın tadını çıkaran çocukları güneşten koruyan gözlük, güneş kremi ve şapka gibi ürünlerin de bulunduğu yazlık ürünlere %30’e varan indirimlerle ulaşılabiliyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.