Kenan Kaffar ve Gelişmiş İletişim Danışmanlığı

Kenan Kaffar ve Gelişmiş İletişim Danışmanlığı

Kenan Kaffar ve Gelişmiş İletişim Danışmanlığı‘nın temelinde bilgi, deneyim ve yaratıcılığın olduğuna kalpten inanan, işini tutkuyla yapan iletişimcileriz. İş ortaklarımızı ilgiyle dinleyip, iyi anlayarak strateji ile işe başlıyor sahip oldukları değer, kalite ve hedefleri her bir paydaş nezdinde etkili mesajlara dönüştürüyoruz.

GELİŞMELERİ YAKINDAN İZLİYORUZ

Ekonomik, sosyal ve siyasal gelişmelerden teknolojideki değişimlerden tutun, dijital ve mobil dünyadaki güncel ve yeniliklerden, sosyal yaşam trendlerine, sanat akımlarından, moda ve özellikle spor gündemine kadar dünyayı ve Türkiye’yi yakından izliyor, mesajlarımızı olumlu yönde ve doğru zamanda, doğru yöntemle, doğru kanallarda konumlandırıyoruz.

DEĞİŞİM VE GELİŞİME AÇIK EKİP

Geliştirilmiş yaratıcılığın, yaşanmış hayatı ve insanları iyi okumaktan, bilgiyi tecrübe ve deneyimle harmanlamaktan geçtiğine inanıyoruz. Bilgi ve deneyimimizi kurumsal veya bireysel iş ortaklarımızı güçlendirecek pratik ve daha etkili çözümlere, bilindik olan geleneksel ve dijital iletişim araçlarının bir arada kullanıldığı gerçek ve yaratıcı projelere dönüştürüyoruz. Enerjimizi, farklı bilgi alanlarında uzmanlaşmış, iletişim tasarımında deneyimli, tecrübeli iletişim teknolojilerinin sunduğu yeniliklere açık, yaratıcı gelişmiş ve geliştirilmeye devam eden bir ekip olmaktan alıyoruz. Şirket olarak her birimizin uzmanlığı, bakış açıları, tecrübesi ve bilgisi farklı. Ama her birimizin tek bir hedefi olduğunu söylemek gerek; bu da gurur duyacağımız sürekli işler yapmak. İletişim işi, ekip işi. Devamlılığı olan sürdürülebilir gelişmiş bir iletişim çok önemli. Yeni çağın gerektirdiği donanıma, stresten çok uzak bir ortama, keşfedilecek çok yeni ufuklara her sabah hazır bir şekilde uyanıyoruz. Böyle ciddi bir iletişim hedefiniz varsa tanışmaya bekleriz.

HEDEFİMİZ SÜRDÜRÜLEBİLİR İLETİŞİM

Öncelikle hedefimiz, her bir projemizde, markamızda devamlılığı olan sürdürülebilir iletişim kriterlerimizi tutturmak. Tabi ki moda, stil, kurumsal ve teknoloji gibi sektörlerinde hakimiyetimiz çok net. Ama bizce önemli olan sektör değil, yaklaşım. Açıkçası bu konuyu sizinle detaylı görüşmek isteriz.
Birbirinden farklı geniş yelpaze sektörlerden birçok müşterimize sürdürülebilir bir iletişim hizmeti vermek için yakınlaşmak adına, dirsek dirseğe, akıl akıla, zevkle ve şevkle çalışıyoruz. Birlikte çalıştığımız her projede öncelikli olarak hedefimiz sürdürülebilir iletişim kriterlerini tutturmak.
Son zamanlarda yaptığımız işlerin detaylarını, referanslarımızı görmek ve sunumlarımızı indirmek için direkt ben Kenan Kaffar ile iletişim kurabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.