İtalya’da Bodrum tanıtımı

Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOTAV), 12-14 Ekim 2017 tarihleri arasında İtalya’nın Rimini kentinde düzenlenen TTG Incontri turizm fuarına katıldı.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı alanında yer alan Bodrum standını, Kültür ve Turizm Bakanlığı Roma Kültür ve Tanıtma Ataşesi Esin Zeynep Selvi ile birlikte çok sayıda kişi ziyaret etti. Esin Zeynep Selvi, stantta görevli BOTAV yetkilileri ile yaptığı görüşmede, “Kültüre önem verenlerin ülkesi İtalya’da, ülkemizin kültürel tanıtımını sürdürmeliyiz. İnanıyorum ki önümüzdeki sezon, Türkiye’ye olan talep artarak devam edecektir” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon ise İtalya’da Bodrum’un tanıtımı için yapılan çalışmaların önümüzdeki süreçte Bodrum’a önemli katkılar sağlayacağına inandığını ifade ederek “Bodrum Tanıtma Vakfı olarak yeni fuar döneminde de Bodrum tanıtımlarımızı, dünyanın en önemli kentlerinde düzenlenen turizm fuarlarına katılarak yaptığımız çalışmalarla sürdürüyoruz. BOTAV yetkililerimiz, katıldıkları fuarlarda kurulan Bodrum standında, Bodrum’un tanıtım çalışmalarını aktif bir şekilde yürütürken bir yandan da önemli tur operatörleri ve devlet yetkilileri ile de görüşmeler yaparak Bodrum’a daha çok turistin gelmesini sağlamak üzere uğraş veriyoruz.” diye söyledi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.