İstanbul’un en iyi oteli ”The Ritz-Carlton”

Condé Nast Traveller Okucuyu Ödülleri 2017 değerlendirmesinde The Ritz-Carlton, İstanbul “İstanbul’un En İyi Oteli” unvanına layık görüldü.

Türkiye’de 16. yılını kutlayan ve İstanbul’un en lüks otelleri arasında başı çeken The Ritz-Carlton, İstanbul, dünyanın en prestijli seyahat dergilerinden biri olarak kabul edilen Condé Nast Traveller’ın okuyucuları tarafından belirlenen “En İyiler” listesinde İstanbul’un “En İyi Oteli” seçildi.

2017 yılında 10 milyon dolarlık yatırımla yeniden yaratılan The Ritz-Carlton, İstanbul, 300 binin üzerinde okuyucunun oylamaya katıldığı “İstanbul’un En İyi Otelleri” kategorisinde, Türkiye’deki oteller arasında son yılların en yüksek oyunu alarak rekor bir puanlama ile ilk sırayı aldı.

The Ritz-Carlton, İstanbul, 30 yıldır düzenlenen ve turizm, otelcilik ve seyahat sektörünün en iyilerini belirleyen Condé Nast Traveller’ın “Okuyucu Ödülleri 2017 (Readers’ Choice Awards 2017)” değerlendirmesinde, 96.96’luk bir skor ile Türkiye’deki oteller arasında yapılan değerlendirmede de son yılların en yüksek puanını aldı.

Okuyucuların bağımsız değerlendirmesiyle “En iyi İstanbul Oteli” unvanını elde eden The Ritz-Carlton, İstanbul; tüm İstanbul otelleri arasında konaklama standardı, yiyecek içecek kalitesi ve restoranlar, toplantı ve konferans olanakları, alışveriş fırsatları, fiziksel konum, ambiyans, dekor ve servis kalitesi gibi kriterleri üzerinden değerlendirildiği listenin en tepesinde yer aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.