Geleceğin turizmcileri projelerini sektör liderlerine sunacak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü öğrencileri sektörün liderlerine proje sunumu yapacak. Final projelerini 5 yıldızlı otellerin yetkililerine sunacak öğrenciler, henüz mezun olmadan iş deneyimi elde etmiş olacaklar

İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü öğrencileri “Revenue Management” (Getiri Yönetimi) dersinin final projesini, 5 yıldızlı otellerin “Revenue Management” yetkililerine sunacak. Etkinlik, BİLGİ santralistanbul Kampüsü’nde 25 Mayıs Cuma günü düzenlenecek.

6 gruba ayrılan öğrenciler, Levent’te yeni açılacak 5 yıldızlı bir otelde Revenue Manager olarak işe başladığı varsayılan ve rakip analizi, fiyat yapısı, bütçe gibi detayların bulunduğu projeler hazırladı.
Öğrencilerin proje değerlendirmesini Four Seasons Hotels and Resorts Getiri Yönetimi Direktörü Sinem İşeri, Mövenpick Hotel İstanbul Getiri Yönetimi Grup Direktörü Zeynep Adıgüzel, Raffles İstanbul Hotel Getiri Yönetimi Direktörü Muhlise Özmeriç, Le Meridien İstanbul Hotel Getiri Yönetimi Direktörü Arda Tabak, Hyatt Centric Hotel Getiri&Rezervasyon ve E-ticaret Müdürü Tolga Aral’dan oluşan jüri yapacak. Etkinliği, 100’ü aşkın turizm ve otelcilik sektörü yöneticisi ise izleyici olarak takip edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.