“Avrupa’nın en iyi şehir oteli” : Fairmont Quasar İstanbul

“Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla bu yıl kapılarını açan Fairmont Quasar İstanbul, The International Hotel Awards tarafından “Türkiye’nin en iyi şehir oteli” ve “Avrupa’nın en iyi şehir oteli” ödülüne layık görüldü.

New York’daki meşhur The Plaza’dan Londra’nın ikonik oteli The Savoy’a kadar yetmişin üzerindeki otelinde, yüz yılı aşkındır misafirlerinin “anlarını anılara dönüştüren” dünyaca ünlü otel zinciri Fairmont, İstanbul’un en merkezi noktalarından Mecidiyeköy’de açtığı oteliyle ilk uluslararası ödüllerini aldı.

Dünyanın en iyilerini belirleyen ve küresel turizm endüstrisinin önemli etkinliklerinden biri olan The International Hotel Awards kapsamında Londra’da gerçekleştirilen ödül töreninde Fairmont Quasar İstanbul, “Türkiye’nin en iyi şehir oteli” ve “Avrupa’nın en iyi şehir oteli” kategorisinde ödülün sahibi oldu. Çok kriterli jüri değerlendirmesinin ardından, uluslararası otelcilik sektörünün en iyilerini ödüllendiren The International Hotel Awards, çağdaş mimarisi ve kişiselleştirilmiş hizmetleriyle Ocak ayında kapılarını açan Fairmont Quasar İstanbul’u dünyanın en prestijli ödülüne layık gördü.

The International Hotel Awards’un Londra’da gerçekleştirilen ödül törenine, şehrin kalbindeki konumuyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan Fairmont Quasar İstanbul’un Genel Müdürü Kai Winker katılarak, ödülleri teslim aldı. Winkler ödülle ilgili duygularını “Fairmont markasının Türkiye’deki ilk oteli olarak, ilk uluslararası ödülümüzü kazandık ve Avrupa’nın en iyi şehir oteli seçildik. Böylesine prestijli bir ödüle layık görülmüş olmamızdan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz.” şeklinde belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.