Fairmont Quasar İstanbul “Safe Hotels” sertifikasını almaya hak kazandı

“Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla konuklarına harika anılar yaratan Fairmont Quasar İstanbul, geçen yıl aldığı ‘Safe Hotels’ güvenlik sertifikasını bu yıl yeniden kazandı.

New York’daki meşhur The Plaza’dan Londra’nın ikonik oteli The Savoy’a kadar 80’in üzerindeki otelinde, yüz yılı aşkındır misafirlerinin “anlarını anılara dönüştüren” dünyaca ünlü otel zinciri Fairmont İstanbul’daki ilk oteli olan Fairmont Quasar İstanbul ile, Safe Hotels’in en yüksek seviyesi olan “Executive” sertifikasını, açılışının ardından ikinci yılında da, yeniden almaya hak kazandı.

Global Otel Güvenlik Standartları uyarınca otel odalarını ve toplantı alanlarını denetleyip tam güvenlik ve asayişini onaylayan bağımsız bir kuruluş olan Safe Hotels, Fairmont Quasar Istanbul’un güvenli bir otel olduğunu yeniden doğruladı.

Istanbul’un kalbindeki konumuyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan Fairmont Quasar İstanbul’un Genel Müdürü Kai Winkler, İstanbul’da az sayıda otelde bulunan Safe Hotels sertifikası ile ilgili oalrak “Fairmont markasının Türkiye’deki ilk oteli olarak, Safe Hotels sertifikasına bir kez daha layık görülmüş olmamızdan dolayı gurur duyuyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.