Emirates’e 100. ”A380 Uçağı”

Dünyanın en büyük A380 operatörü Emirates, 3 Kasım’da teslim alacağı 100. A380 uçağıyla yeni bir dönüm noktasına hazırlanıyor.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, filosunu geliştirme ve büyütme çalışmalarına devam ediyor. 3 Kasım 2017 tarihinde 100. A380 uçağını teslim alacak olan Emirates, yolcularına konfor ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Emirates’in modern filosuna katıldığından beri geçen dokuz yıl içinde bu süper jumboda 80 milyonu aşkın yolcu uçtu. Bugün Emirates, A380’i Afrika, Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Amerika’da 45’in üstünde noktaya uçuruyor. Emirates A380, uçtuğu her yerde tüm kabin sınıflarında sektör lideri uçak içi deneyimi ile tüketici talebini artırıyor. Ayrıca, turizm ve ziyaretçi artışına katkı sağlayan bir unsur olarak yerel ekonomiler tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Emirates Havayolu Başkanı Tim Clark, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “A380, müşterilerimiz arasında fazlasıyla popüler oldu ve olmayı sürdürüyor. O kadar ki çoğunluğu seyahatlerini bilinçli olarak A380’de uçabilecek şekilde planlıyor. Müşterilerimize mümkün olan en iyi uçak içi deneyimini sunmaya devam etmek için, rehavete kapılmıyor ve ürünümüzü geliştirmeye sürekli olarak yatırım yapıyoruz. Bizimle sık uçan yolcularımız, yıllar içinde uçaklardaki koltuklara USB ve HDMI bağlantı noktalarının eklenmesi gibi ufak güncellemelerden birçok başka girişime kadar örneğin üst katta daha ferah bir kabin yaratmak için ortadaki baş üstü dolaplarını yeniden konumlandırdığımızdaki ve daha geniş ve daha iyi uçak içi eğlence sistemleri sunduğumuzdaki gibi daha büyük kabin revizyonlarına uzanan sayısız iyileştirmeyi fark etmiştirdedi.