Emirates Hava Yolu’na ”En İyi Eğlence” ödülü

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Hava Yolu, dünyanın en prestijli ödüllerinden 2017 APEX Passenger Choice Awards’da En İyi Eğlence Ödülünü Kazandı. Emirates Hava Yolu Başkanı, Sir Tim Clark ise APEX CEO Hayat Boyu Başarı Ödülü ile onurlandırıldı.

ABD’nin Kaliforniya şehrinde düzenlenen 2017 APEX Yolcu Tercihi Ödülleri’nde ”En İyi Eğlence” kategorisinde Yolcu Tercihi ödülü kazanan Emirates, aynı zamanda Ice’a hoşgeldiniz ürün videosu ile En İyi Orijinal Video ödülünü aldı ve sadece onaylı,doğrulanmış yolcu geri bildirimlerine dayanan ilk hava yolu derecelendirme programında, en yüksek derece olan Beş-Yıldızlı Küresel Hava yolu Resmi Hava Yolu derecelendirmesine layık görüldü.

‘Emirates Hava Yolu Başkanı Sir Tim Clark, CEO Hayat Boyu Başarı Ödülü ile onurlandırıldı’

Sir Tim Clark, havayolu endüstrisine adadığı 45 yıllık hizmet ile APEX 2017 Ödülleri’nde CEO Hayat Boyu Başarı Ödülü’nü aldı. Emirates kurucu ekibine 1985 yılında Hava Yolu Planlama Başkanı olarak katılan Sir Tim Clark, Emirates’in hem yerde hem de gökyüzünde sunduğu benzersiz deneyimler ile dünyanın en büyük uluslararası hava yolu olmasını sağladı. Bu ödül; uzun vadeli katkı, adanmışlık ve bağlılık ile hayatlarını yolcu deneyiminin geliştirilmesine adayan endüstri liderlerine veriliyor.

Hava Yolu Yolcu Deneyimi Derneği (APEX) tarafından verilen Yolcu Tercihi Ödülleri tüm dünyadan hava yolcularını, en son uçak içi deneyimlerini değerlendirmeye davet ediyor. Bu yılın ödülleri için 500,000’den fazla uçuş, 24 Ekim 2016 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında tüm dünyadan yolcular tarafından değerlendirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.