CWT ve Amadeus işbirliklerini genişletiyor

CWT ve Amadeus, teknoloji inovasyonu ve NDC (Yeni Dağıtım Kabiliyeti) konusunda iş birliğini genişletiyor.

Amadeus NDC [X] programının ilk kullanıcılarından biri ve aktif bir üyesi olan CWT, kurum içi sistemleri üzerinden NDC içeriklerini test etmek amacıyla Amadeus’un yeni NDC özellikli Travel API uygulamasını kullanıyor. Şirket, mevcut seyahat seçeneklerinin yanı sıra NDC içeriklerini de kullanmak amacıyla NDC özellikli Amadeus Selling Platform Connect masaüstü çözümünü uygulayacak. Hazır NDC çözümlerinin kullanımı, seyahat deneyimini zenginleştirecek ve CWT’nin “B2B4E” (çalışanlar için işletmeler arası) stratejik yaklaşımına katkıda bulunacak.

CWT ayrıca küresel anlamdaki büyümesini devam ettirmek amacıyla Amadeus cytric Travel çözümünü daha fazla pazarda kullanarak tüm rezervasyonların kurumsal ve yerel seyahat politikalarına uygun olmasını sağlayan özelleştirme seçenekleri sunmaya ve aynı zamanda koordineli onayları da kolaylaştırmaya başladı.

POZİTİF BİR SEYAHAT DENEYİMİ TUTKUSUNU PAYLAŞIYORUZ

Amadeus Küresel TMC’ler ve Amerika Kıtası İş Seyahati Acenteleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Ilia Kostov, CWT’nin pozitif bir seyahat deneyimi yaratma tutkusunu paylaştıklarını ve teknolojinin bu yolda en büyük destekçi olduğuna inandıklarını belirtti. Bu nedenle, Ar-Ge alanına tüm diğer seyahat teknolojisi sağlayıcılarından daha fazla yatırım yapmaya devam ettiklerini belirten Kostov, “Bu tutum, bugün ve yarın iş seyahatine çıkanların ihtiyaçlarına hizmet etmek amacıyla en zengin içerikle desteklenen eşsiz teknolojiyi sağlama taahhüdümüzü güçlendiriyor.” dedi.

CWT Küresel Ağ ve Teknoloji Ortakları Kıdemli Başkan Yardımcısı Vince Chirico, “Müşterilerimiz yolcularının olası en iyi deneyimi yaşayacakları konusunda bize güveniyorlar ve teknoloji o vaadi gerçekleştirme yolunda kritik bir rol üstleniyor. NDC gibi yeni çözümler ve içerikler üzerinde ortaklaşa çalışmak dahil olmak üzere, Amadeus ile süren ortaklığımız sayesinde iş seyahatinin stresini azaltmak için gerekli teknolojiye ulaşabiliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Cytric çözüm, CWT’nin iş seyahati deneyimini zenginleştirme hedefini, Amadeus Travel Platform üzerinden sunulan havayolu, otel ve demiryolu içerikleri dahil olmak üzere kapsamlı seyahat seçenekleriyle destekliyor. Ayrıca, CWT’nin halihazırda test ettiği yeni cytric kullanıcı arayüzü yolculara seyahat esnasında pürüzsüz bir deneyim garantisi veriyor. CWT, cytric’in gelişmiş entegrasyon kabiliyetleri sayesinde RoomIt otel platformunu da bağlantılandırarak toplam seyahat alışverişi deneyimini zenginleştirecek ve sadeleştirecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.