Careem’den Haziran ayına özel yüzde 20 indirim

Türkiye’de sadece sarı taksiler aracılığı ile faaliyet gösteren Dubai merkezli araç çağırma uygulaması Careem, havaalanlarına gitmek isteyen yolcular için de önceden taksi çağırma hizmeti başlattı. Buna göre havaalanlarına gitmek isteyenler önceden rezervasyon yapıp istedikleri saat için aracı çağırabilecek. Ayrıca yolcular Haziran ayı boyunca havaalanına erken taksi çağırma işlemi yaptıkları zaman yüzde 20 indirim kazanabilecek.

Türkiye’deki operasyonlarını genişleten ve yeni hizmetler sunan Careem, havalimanına gidecek yolcular için erken taksi çağırma işlemi başlattı. Yolcuların özellikle yeni havalimanına ulaşım konusunda yaşadığı zorluklarla ilgili geri bildirimlerin ardından başlayan hizmet sayesinde kullanıcılar erken taksi çağırma seçeneğini kullanarak havaalanına gidişlerini önceden bildirip alınma saatinden 15 dakika öncesine kadar taksi rezervasyonu yapabilecek. Müşteriler bu işlem için herhangi bir ekstra ücret ödemeyecek. Ayrıca söz konusu ileri zamanlı taksi çağırma hizmetinden Haziran ayı boyunca IYIYOLCULUKLAR kodunu kullanarak havalimanına yapacakları 2 rezervasyonlu yolculuklarında yüzde 20 indirim kazanabilecek. Havaalanına erken taksi çağırma seçeneğini kullanan Careem müşterilerini sadece en yüksek performanslı kaptanların taşıyabileceğini söyleyen Careem Gelişen Pazarlar Direktörü İbrahim Manna, yenilikçi ulaştırma biçimleri kullanarak taksi kaptanlarının hayatını kolaylaştırmak için sürekli yeni yöntemler geliştirdiklerini söyledi. 

Kaptanların kendilerinin birinci önceliği olduğunu kaydeden Manna, “Yeni kaptanları sıkı eğitim programımızla ekibimize katılmaya ve Careem’in Türkiye’deki erişim alanını genişletmeye yardımcı olmaya davet etmek istiyoruz. Hizmetlerimizi Türkiye geneline yaygınlaştırmak ve iş imkanları sunarken yerel girişimleri de desteklemek istiyoruz. Şu anda platformumuza eklenen havaalanı için önceden taksi çağırma olanağıyla birlikte işlerimizin büyüdüğünü ve müşterilerimizin Türkiye’de yaptığımız sürekli yatırımlardan yararlandığını görmek bize heyecan veriyor. Careem insanların hayatını kolaylaştırma misyonu ve vizyonunu vurgulamaya devam ederek Türkiye’ye ilham veren bir kuruluş olacak. 

 Bölgedeki 15’ten fazla ülkede bulunan 120’den fazla şehirde faaliyet gösteren Careem sadece Türkiye’de mevcut taksileri kullanarak hizmet veriyor. Faaliyet gösterdiği ülkelerde 33 milyondan fazla kullanıcısı olan şirket, faaliyet gösterdiği pazarların tamamında 1 milyondan fazla istihdam yaratmış durumda. Careem gelecek yıllarda ulaştırma sektörünü geliştirerek Türkiye’deki taksiciler için binlerce yeni iş yaratmaya devam etmeyi amaçlıyor. 

Editöre not: Careem’in ileri zamanlı taksi çağırma hizmeti ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayıp inceleyebilirsiniz.https://blog.careem.com/tr/istanbulda-istediginiz-havalimanina-careem-taksi-ile-guvenle-gidin/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.