Careem’de nakit ödeme ile yolculuk başladı

Bu sene içerisinde aldığı son yatırımlarla 1 milyar dolarlık değerlemeyi aşarak ‘unicorn’ olan araç çağırma uygulaması Careem, kullanıcılarından gelen talebi dikkate alarak nakit ödeme seçeneğini sunmaya başladı.

Türkiye’deki faaliyetlerine bu sene başında İstanbul’da başlayan Körfez Bölgesi’nin lider araç çağırma uygulaması Careem, kullanıcılarından gelen talebi dikkate alarak nakit ödeme seçeneği ile yolculuk yapma imkanını kullanıcılarına sundu. Uygulama içindeki menüde yer alan “Cüzdanım” seçeneğindeki ödeme şekli “Nakit” olarak seçilerek yolculuk sonunda nakit ödeme yapılabilecek.

Careem’den güvenlik özellikleri

Daha iyi bir yaşam sunma yolunda bu yıl 5’nci yaşını kutlayan Careem, uygulama içindeki “Bize Ulaş” seçeneği ile yolculuk sırasında ve yolculuktan sonraki 1 saat içinde kullanıcılarına direkt olarak müşteri hizmetlerine ulaşma imkânı sağlıyor. “Bize Ulaş” alanından yazılan mesajlar da günün 24 saati takip edilerek, Careem’in profesyonel operasyon ekibi tarafından değerlendiriliyor. Daha güvenli bir yolculuk sunabilmek adına çağrı maskeleme, bize ulaş, rotayı paylaş gibi birçok güvenlik özelliği sunan Careem, günün her saati araç çağırma seçeneği, önceden rezervasyon yapma imkanı ve 7/24 müşteri ekibi hizmeti gibi özellikleriyle de kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırıyor.

Careem Hakkında:

Bölgenin önde gelen araç çağırma hizmeti Careem, mobil uygulama, internet veya çağrı merkezi üzerinden güvenilir, güvenli ve uygun fiyatlı ulaşım seçenekleri sağlıyor. Bölgenin “paylaşım ekonomisinde” bir öncü olan Careem’in misyonu, bölgeyi daha iyi bir yaşam şekline doğru götürürken insanların hayatlarını basitleştirmek, milyonlarca iş olanağı yaratmak ve Careem; yani kibar, cömert ve ilham verici olmaktır. Temmuz 2012’de kurulan Careem, Kuzey Afrika, Türkiye ve Pakistan dahil olmak üzere geniş Ortadoğu bölgesinde bulunan 12 ülkedeki 80’in üzerinde şehirde faaliyet gösteriyor.

Daha fazla bilgi için www.careem.com/istanbul web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.