argos in Cappadocia, Türkiye’nin ”En İyi Kültürel Miras Oteli” seçildi

Dünya çapında aldığı ödüllerle Türkiye’nin ve Kapadokya’nın adını ‘’küresel en iyiler’’ arasına birçok kez yazdıran Mytha Hotel Anthology bünyesindeki argos in Cappadocia, bir kez daha en iyiler listesinde yer aldı.

Kapadokya’da binlerce yıllık bir manastır yerleşkesi ve tarihi bir köyün restorasyonuyla ortaya çıkan argos in Cappadocia, dünyanın ‘’Turizm Oscarları’’ olarak kabul edilen World Travel Awards tarafından Türkiye’nin ‘’En İyi Kültürel Miras Oteli’’ ödülüne layık görüldü.

Rusya’nın St.Petersburg şehrinde düzenlenen gala töreniyle bir çok dalda dünyanın en iyileri bir kez daha belirlendi. Türkiye’den birçok otelin katıldığı yarışmada, doğa ve tarihle bütünleşen yapısıyla argos in Cappadocia ‘En İyi Kültürel Miras Oteli’ ödülünü alarak adını altın harflerle yazdırdı. 1994’ten bu yana küresel seyahat ve turizm endüstrisinin tüm sektörlerinde başarıyı, mükemmelliği ödüllendiren ve şirketlerin,kuruluşların başarısını yöneten World Travel Awards, seyahat profesyonelleri ve seçkin tüketicilerin oylamalarıyla belirleniyor.